У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців

19.07.2017 11:31 6

У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців

У учасників заходу буде можливість задати запитання та безпосередньо поспілкуватися із афонськими монахами після лекції.
Ієромонах Хризостом навчався в Духовній академії м. Салоніки (Греція). З 1993 року впродовж 22 років був послушником монаха Мойсея в каливі Святого Іоанна Златоуста скиту Святого Пантелеймона. Разом зі старцем Мойсеєм почав відновлення зруйнованої каливи, яке він продовжує й після його смерті.
Монах Паїсій у 1983 році став монахом на Афоні в монастирі Кутлумуш. Як монах продовжив освіту на рівні магістратури за спеціальністю «Історія церкви». З 2000 року є монахом келії Святих Архангелів монастиря Хіландар, де разом з іншими браттями пише ікони та намагається відновити старі будівлі келії.
Історія монастиря Кутлумуш веде свій початок з 12-го століття. Заснував монастир преподобний Кутлумуш, який походив з однойменної династії турків-сельджуків з Малої Азії. У монастиря славетна історія, й саме з ним пов’язане життя багатьох святих. Останній з них – відомий у всьому світі преподобний Паїсій Святогорець (помер у 1994 році).
Захід відбудеться 21 липня о 18.00. Адреса: Національний історико-культурний заповідник «Софія Київська», м. Київ, вул. Володимирська, 24 (2-й поверх Будинку митрополита).
Онлайн-лекція афонського монаха Хризостома відбуватиметься на TSN.ua та на Facebook-сторінці Відкритого Православного Університету.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Балкон под ключ, выгоды строительства такого балкона Невероятный гемблинг на суперустройствах Где заказать справку по форме 003 История создания храма Святого Климента в Одессе Выигрывать легко, удобно и просто

Публикации