У столиці розпочала роботу конференція європейських тюремних капеланів

25.04.2018 13:34 6

У столиці розпочала роботу конференція європейських тюремних капеланів

Участь у науково-практичній конференції беруть тюремні капелани з 18-ти країн Європи — Великобританії, Швеції, Норвегії, Франції та інші представники країн-членів Європейської асоціації тюремних капеланів
Запрошені учасники — вчені і експерти — фахівці в сфері кримінології, академіки правових наук.
Форум відбуватиметься три дні і триватиме до 27 квітня. Учасники обміняються досвідом, відвідають Свято-Успенську Києво-Печерську лавру, побувають в Міністерстві юстиції, Верховній Раді, українських колоніях.

У столиці розпочала роботу конференція європейських тюремних капеланів

Голова Відділу УПЦ (МП) у справах пастирської опіки пенітенціарної системи, член оргкомітету протоієрей Віктор Яценко розповів, що захід готувався два роки. «Іноді ув’язненні розповідають про те, що отримали покарання несправедливо. Вони запитують, як їм з цим жити і що робити далі. Ця конференція — спроба відповісти на ці та інші питання з точки зору богослов’я, науковою чи юридичною мовами».
Серед запрошених гостей вчений зі світовим ім’ям Тім Діксон із Великобританії. Від України виступлять доктора наук в галузі права академік М.В. Костицький, О.М. Костенко, В.Н. Синьов та інші.
Зокрема, під час свого виступу в перший день роботи форуму доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Михайло Костицький акцентував увагу на тому, що «застосування тільки традиційних засобів покарання, які ґрунтуються на залякуванні, приниженні, насильстві, не передбачає виправлення або перевиховання будь-якої істоти (не тільки людської, до речі) і в цілому погіршує моральний стан суспільства». Юрист наголосив: «Тільки завдяки духовним чинникам впливу, які передбачають використання принципів гуманізму, зокрема, через впровадження служби тюремних капеланів в Україні, наше суспільство має шанс знайти свій оптимальний варіант вирішення таких складних, одвічних проблем людства, як злочин, покарання і покаяння».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн против наземных казино - преимущества Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан Ремонт в санузле Интернет портал Zolotoi Baton и игровые автоматы Секреты ухода за волосами

Публикации