У столиці презентували книгу «Церковні адвокати України кінця XVII-XVIII ст. у захисті Православної Церкви в умовах російського централізму»

28.12.2017 15:03 18

У столиці презентували книгу «Церковні адвокати України кінця XVII-XVIII ст. у захисті Православної Церкви в умовах російського централізму»

Під час заходу відбулася презентація книги «Адвокати в судочинстві ранньомодерної української держави» (автори Віктор Брехуненко, Іван Синяк), а також книги «Церковні адвокати України кінця XVII-XVIII ст. у захисті Православної Церкви в умовах російського централізму» (автор Світлана Кагамлик).
Із вітальним словом виступив кандидат богословських наук диякон Михаїл Омельян, який сказав: "Найперше учасникам заходу та зокрема Світлані Романівні хочу засвідчити повагу та передати благословення від ректора КПБА митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія. Владика-ректор дуже цінує вашу працю, адже ви берете участь у наших наукових конференціях, зокрема в VII-й міжнародній конференції "Православ’я в Україні" і також ми хочемо зазначити, що виходячи зі сьогоднішньої презентації ця книга є вагомою і цікавою для Церкви. Як ми бачимо, як і в 16-му, 17-му століттях Церкву потрібно було захищати і в 21-му столітті обставини не змінилися й Церкву потрібно захищати. Від кого ж треба захищати? Як і тоді, так і сьогодні – від Росії. Ми бажаємо Вам Божого благословення, щоб Господь дарував вам сили та здоров’я для подальшої наукової праці" – сказав диякон Михаїл Омельян.
Захід був організований центром досліджень адвокатури і права при Національній асоціації адвокатів України та Київським університетом імені Тараса Шевченка.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино Вулкан 777 приглашает геймеров протестировать новые автоматы Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки Где найти оригинальный контент от Гаминатор? Sale of hair in bulk. How choose the best product?

Публикации