У столиці відкрився VI з’їзд мусульман України

24.11.2018 8:21 0

У столиці відкрився VI з’їзд мусульман України

Розвиток українського суспільства та роль мусульманської громади в майбутньому країни – головна тема З’їзду. Захід матиме дві частини. В робочій частині планується звіт про досягнення мусульманської громади, наявні проблеми та шляхи їх вирішення. В урочистій частині гостей очікує насичена програма: привітання мусульманських лідерів інших держав та представників державної влади України, виступ верховного муфтія України, презентація нової програми розвитку, виступи відомих виконавців.
Організатори події зазначають: "Мусульмани є невіддільною частиною багатонаціональної та мультикультурної України, тому на захід запрошені не лише очільники мусульманських громад з різних регіонів, а й представники органів державної влади, дипломатичних місій, громадських організацій, голови інших релігій та конфесій. Це стане запорукою налагодження дружніх стосунків, розвитку міжнаціонального та міжконфесійного діалогу, зміцнення незалежної України. VI З’їзд мусульман України – подія міжнародного значення, що демонструє єдність українського народу на шляху до процвітання".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Комфорт для ребенка и спокойствие для родителей Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Музыка группы Король и Шут Не упустите новинку Быстрая доставка вкусных роллов и суши

Публикации