У Софії Київській помолилися за Україну

25.08.2019 3:09 0

У Софії Київській помолилися за Україну

У Софійському соборі о 08:00 ранку 24 серпня відбувся Молебень за Україну.

Захід розпочався з виконання хором молитви "Отче наш", короткі молитви і виступи за Україну виголосили предстоятель Православної Церкви України Єпифаній, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук, єпископ, ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви Віталій Кривицький, головний рабин Києва та України, Об’єднання іудейських релігійних організацій України Яків Дов Блайх, муфтій Духовного управління мусульман України Ахмед Тамім та старший єпископ Союзу вільних Церков християн євангельської віри України Василь Райчинець.

Священнослужителі звернулися до Всевишнього з проханням про допомогу українським воїнам та про захист усього українського народу.

Серед присутніх були п'ятий президент Петро Порошенко з дружиною Мариною та екс-секретар РНБО Олександр Турчинов. Про це інформує Espreso.

Світлина "Прямого".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/76939/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная печать картин на холсте с доставкой Условия получения бездепозитного бонуса в онлайн-казино Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст.

Публикации