У Софії Київській оновили будівлю ХVІІІ століття

14.03.2018 10:13 3

У Софії Київській оновили будівлю ХVІІІ століття

Днями завершилося оновлення історичної будівлі комплексу монастирських споруд Софійського собору. Про це повідомив заступник директора з реставраційних та господарських робіт національного заповіднику «Софія Київська» Вадим Кириленко.

– Завершили роботи в виставкових залах Хлібні (пам’ятка архітектури ХVІІІ ст.). Зали готові для прийняття нових цікавих виставок та проведення концертів, – зазначив він.

Хлібня – будинок, збудований у 1722–1730 роках для хлібні (пекарні) Софійського монастиря. Наразі в будівлі знаходяться виставкові зали «Хлібня».

У Софії Київській оновили будівлю ХVІІІ століття

У складі комплексу монастирських споруд Софійського собору будинок колишньої монастирської хлібні внесений до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/70414/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности аренды кондо на Пхукете Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Казино для тех, кто привык побеждать Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры! Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу"

Публикации