У «Софії Київській» відкривається виставка творів учасників Софійського пленеру

01.11.2019 21:38 0

Щороку у вересні на території Національного заповідника «Софія Київська» проходить Софійський пленер, метою якого є збереження великої традиції малювання з натури і малювання архітектурних пам’яток зокрема, а також залучення до цієї практики юних художників. Крім учнів мистецьких шкіл і студентів вишів, у пленері беруть участь дорослі майстри й художники-аматори.

Шостий Софійський пленер — 2019 завершує свою роботу підсумковою виставкою творів його учасників, яка пройде у Брамі Заборовського Національного заповідника «Софія Київська». Урочисте відкриття виставки відбудеться 1 листопада 2019 року о 16.00.

Цього року у пленері взяли участь 260 художників. Кожен з учасників по-своєму демонстрував композиційні підходи до зображення архітектурних пам’яток чи натурного мотиву. І тому кожна пленерна робота заслуговує уваги глядачів. Однак організатори провели попередній відбір і залишили для виставки твори, які представляють різні вікові категорії, різні рівні фахової підготовки, різні техніки і манери малювання, різні пам’ятки і різні композиційні підходи до їх трактування.

Добірку пленерних робіт доповнено ілюстративними фотографіями, виконаними фотохудожниками, викладачами та вихованцями факультету дизайну Київського національного університету технологій і дизайну.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/77646/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отдых в Трускавце 2018 Поиск разных вакансий в Одессе Адвентисты провели каникулярную школу в Харькове Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП) Поиск автомобильных деталей по ВИН коду в Украине

Публикации