У Слов'янську відкрили меморіал служителям церкви, яких розстріляли бойовики «Русской православной армии»

18.06.2018 20:16 9

У Слов'янську відкрили меморіал служителям церкви, яких розстріляли бойовики «Русской православной армии»

Пам'ятник встановлено на місці поховання убитих бойовиками дияконів церкви Володимира Величка та Віктора Брадарського, а також двох дорослих синів старшого пастора Рувима і Альберта Павенків.
Відкриття меморіалу відбулося увечері 17 червня і зібрало багато городян, які прийшли віддати шану загиблим священнослужителям.
Присутні, в числі яких були і родичі загиблих, згадали, що тоді, 8 червня 2014 року після богослужіння озброєні бойовики увірвалися в приміщення церкви «Преображення Господнє» і викрали двох дияконів і двох синів пастора. Терористи інкримінували християнам злочин проти «ДНР», обвинувачуючи їх в підтримці української армії.
Більше місяця сім'ї служителів чекали, поки захоплених відпустять з полону. У Володимира Величк вдома залишилася дружина і вісім дітей, у Віктора Брадарского - троє дітей.

У Слов'янську відкрили меморіал служителям церкви, яких розстріляли бойовики «Русской православной армии» Але, як з'ясували в поліції, полонених помістили в бокс захопленої пожежної частини, там їх катували, а на ранок вивезли за місто і розстріляли з автоматів прямо в машині, яка загорілася. Одна людина згоріла в машині, інші намагалися втекти, сховатися за кущами, але їх добили. Тіла потім були потайки вивезені і закопані в загальній могилі. А в цей час бойовики взяли у родичів чималу суму викупу «за звільнення бранців».
У поліції уточнили, що масове поховання людей, убитих бойовиками, виявили в Слов'янську в липні 2014 року. Серед 14 тіл (12 чоловіків і 2 жінки) рідні впізнали чотирьох служителів місцевої церкви, які були викрадені бойовиками більше місяця тому.
У Слов'янську відкрили меморіал служителям церкви, яких розстріляли бойовики «Русской православной армии» Після ексгумації тіла були поховані згідно з протестантськими традиціями.
Поліцейські встановили особи бойовиків «Русской православной армии», які катували і вбили цих чотирьох жителів Слов'янська у 2014 році.
Було встановлено, що розстрілювали заручників троє терористів - двоє жителів Слов'янська і один з Макіївки. Під час окупації вони будували укріплення для бойовиків, чергували на блокпостах міста, а також займалися бандитизмом і вбивали людей.
Відомо, що всі вони після звільнення Слов'янська втекли до Донецька, брали участь в бойових діях і числяться «героями ДНР». Зловмисникам заочно оголошено про підозру відразу за 5 статтями Кримінального кодексу України, підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Чем хорош пленочный теплый пол под ламинат Как получить живые просмотры на Ютубканале Оптимальный вариант доставки из Китая- железнодорожные перевозки Лучшие похоронные услуги по приемлемой стоимости Купить экономную упаковку кофе «Якобс»

Публикации