У різних регіонах завершується будівництво нових храмів УПЦ

23.10.2017 16:42 6

У різних регіонах завершується будівництво нових храмів УПЦ

Перший купол було встановлено 4 жовтня.
Чин освячення звершив єпископ Луцький і Волинський Нафанаїл, ієрарх УПЦ (МП).
У жовтні 2017 року у храмі Успіння Божої Матері смт. Курилівка Петриківського району Дніпропетровської області також встановили другий купол з хрестом.
20 жовтня в сел. Сиротине, що належить до Сєверодонецька Луганської області, відбулося освячення купола та хреста на майбутньому храмі святого праведного Іоанна Кронштадтського.
Чин освячення звершив секретар Сєверодонецької єпархії, благочинний Сєверодонецького округу архімандрит Іринарх (Тимчук).
На Рівненщині збудують два нових храми УПЦ (МП) -- "замість захоплених". Зведення церкви в селі Рачин Дубенського району вже вийшло на фінальний етап. А у селі Дмитрівка Гощанського району 16 жовтня 2017 року відбулося освячення фундаменту та закладення капсули під новий храм.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear

Публикации