У РПЦ теж виступили за заборону фільму "Смерть Сталіна"

06.02.2018 16:04 3

У РПЦ теж виступили за заборону фільму

Продукція, подібна кінокартині "Смерть Сталіна", користується популярністю на Заході, але неприйнятна для показу в Росії, заявив голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв), підтримавши заборону фільму мінкультом РФ, повідомляє "Портал-Credo.Ru" з посиланням на "Інтерфакс".

"Я позитивно оцінюю рішення міністерства культури, яке відкликало прокатне посвідчення фільму "Смерть Сталіна ". Ця картина являє собою потворну сатиричну саморобку не стільки на радянський режим, скільки в цілому на російську людину і на всю Росію", - сказав Алфєєв в ефірі програми "Церква і світ" на телеканалі "Росія-24".

Таку думку він сформував, подивившись не саму картину, а трейлер до фільму.

Іларіон порівняв ситуацію навколо фільму "Смерть Сталіна" - з конфліктом навколо фільму "Матильда", який, за його словами, образив почуття багатьох людей, почитали царя Миколи II і царську сім'ю як новомучеників і сповідників.

Фільм "Смерть Сталіна" був заборонений до показу в РФ, оскільки, на думку чиновників, він "ображає почуття радянських людей".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/69996/

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивый книжный переплет с гарантией Дымоходы для разных видов твердотопливных котлов Выгодные кредиты под залог квартиры Быстрый, недорогой и качественный ремонт холодильников в Днепре Стабильность - главный девиз казино интернет НетГейм

Публикации