У РПЦ вважають «Кремлівський список» прямим тиском США на російську владу і електорат

13.02.2018 13:13 6

У РПЦ вважають «Кремлівський список» прямим тиском США на російську владу і електорат

Так званий кремлівський список, підготовлений відділом казначейства США, чинить прямий тиск на владу Росії і електорат, вважає глава Відділу зовнішніх церковних зв'язків Митрополит Волоколамський Іларіон (Алфеєв).

«Звичайно, це пряме втручання у виборчий процес. (...) Звичайно, це прямий тиск на російську владу і бажання підірвати владу», - сказав митрополит Іларіон в програмі «Церква і світ» на телеканалі «Росія- 24 ».

Разом з тим митрополит вважає, що такі дії не завдадуть ніякої шкоди Росії, чинній владі або виборчому процесу.

«Люди будуть йти на вибори, і кожен з них зробить вибір, як каже їхня совість», - підкреслив він.

Що стосується можливості реагування на дії з боку Росії, єрарх висловив таку думку: «Я думаю, що найправильніша реакція буде полягати в тому, щоб ігнорувати цей крок США, хоча державна влада буде приймати рішення, грунтуючись на державних інтересах Росії».

Про це повідомляє «Інтерфакс-релігії».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70079/

Следующая новость
Предыдущая новость

Видання про священиків з родини Гузарів презентували в Коломиї Онлайн кредитование от компании Shvidkokredit Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Профессиональная организация безопасности в Киеве На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой"

Публикации