У Росії хочуть створити комп'ютерний квест за мотивами конфлікту між РПЦ та Константинополем

31.01.2019 11:50 0

У Росії хочуть створити комп'ютерний квест за мотивами конфлікту між РПЦ та Константинополем

На Різдвяних читаннях, які проходять в Москві, запропонували створити православний комп'ютерний квест за мотивами конфлікту Московського Патріархату з Константинополем через отримання Україною Томосу. Про це повідомляє УНІАН.

Проект отримав підтримку на секції з комп'ютерних квестів, пишуть РосЗМІ. Згідно з проектом, головним героєм гри буде православний митрополит Миколай, який отримав благословення патріарха створити в Стамбулі Второримську і Антальську митрополію. Митрополиту доведеться «не ліквідувати» Бармалея, а «по-братськи напоумити і прийняти в сущому сані як єпископа Золоторожського».

Міжнародні Різдвяні читання «Молодь: свобода і відповідальність» проходять в Москві 27-31 січня. Головою форуму є Патріарх Кирило.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/74535/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как научить детей английскому языку? Лучшие подвесные потолки Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование У Житомирі в соборі УПЦ КП відкривають виставку унікальних вірменських ікон України Євреї та німці відкриють у Дніпрі виставку, присвячену геноциду ромів

Публикации