У Росії протестантам не дають проводити зустрічі, зносять молитовні будинки

01.04.2018 17:29 3

У Росії влада продовжує гоніння християнських громад, не пов'язаних із РПЦ, зокрема, у Тулі суд постановив знести незареєстрований Молитовний дім євангельських християн, пастору якого тричі було відмовлено у реєстрації, а в підмосковному Воскресенську поліція зірвала богослужіння в євангельській церкві "Слово життя" і оштрафувала пастора.

28 березня Тульський обласний суд скасував рішення суду першої інстанції, який дозволив використовувати Дім молитви євангельських християн-баптистів. Тепер будівля має бути знесена, передає Еспресо з посиланням нп правозахисний портал Сова.

Наприкінці березня стало відомо, що ще 3 серпня 2017 року Привокзальний районний суд Тули відмовився задовольнити позов міської адміністрації про знесення житлового будинку, в якому розташований Будинок молитви євангельських християн-баптистів "Свята Трійця". Посадовці вимагали визнати його самобудом.

Адміністрація Тули оскаржила це рішення і 22 березня 2018 року Тульський обласний суд скасував рішення районного суду і постановив знести будівлю.

Віруючі намагаються оскаржити рішення обласного суду. Будинок, в якому є і житлові приміщення, і зал для богослужінь, був побудований у 2013 році без необхідного дозволу, однак експертиза встановила, що загрози для оточуючих він не несе.

Громада планувала зареєструвати цей новобуд спочатку як житловий будинок, а потім як Молитовний дім, але у 2014-2016 роках пастор тричі отримував відмови у реєстрації та введенні в експлуатацію будівлі.

Тим часом, дії співробітників поліції призвели до того, що лідер Церкви християн віри євангельської "Слово життя" у місті Воскресенську Московської області був оштрафований під надуманим приводом після того, як було зірвано богослужіння, повідомляє “Релігія і право”.

Представники Церкви "Слово життя" оскаржили це рішення у Воскресенському міському суді. Церква у місті діє, як релігійна група і входить до Асоціації християн віри євангельської "Церкви віри".

Пастора звинувачували у тому, що ще 17 грудня 2017 року на зборах громади він нібито примушував до прийняття "своєї релігії" двох чоловіків. Захисник Захарчука Олександр Фомічов відзначав, що протокол складений із порушенням термінів і з неправильним зазначенням часу, коли проводилося богослужіння.

Перед цим Влада міста Новоросійськ знесла молитовний будинок Об’єднаної Церкви Християн Віри Євангельської Росії (п'ятидесятники).

2017 року у Росії було заборонено діяльність Свідків Єгови. Релігійні споруди цієї конфесії конфісковуються, вірян переслідують.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70665/

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино Вулкан 777 приглашает геймеров протестировать новые автоматы Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Как убрать сажевый фильтр в авто? Тренажеры для повсеместного использования Христианские иконы по доступным ценам

Публикации