У Росії "Меморіал" визнав політв'язнями 29 послідовників "Свідків Єгови"

05.08.2018 12:24 0

У Росії

Правозахисний центр "Меморіал" визнав політичними в'язнями та закликав негайно звільнити 29 послідовників забороненої в Росії організації "Свідки Єгови". Про це повідомляє сайт "Меморіалу", пише видання Гордон.

За словами правозахисників, їм відомо про 39 переслідуваних свідках Єгови. Із них 23 людей перебуває під вартою і шестеро – під домашнім арештом. Стосовно ще 10 послідовників релігійної організації обрали запобіжний захід, не пов'язаний із позбавленням волі.

"Меморіал" вважає всіх свідків Єгови, які перебувають під вартою чи під домашнім арештом, політв'язнями і закликає негайно їх звільнити.

Ми також вимагаємо припинити кримінальне переслідування тих вірян, щодо яких обрано інші запобіжні заходи", – ідеться в повідомленні.

17 липня 2017 року апеляційна колегія Верховного суду РФ визнала законним рішення щодо заборони "Свідків Єгови". За даними російського представництва забороненої організації, релігію "Свідків Єгови" активно сповідує у країні 175 тис. осіб.

У Євросоюзі влітку 2017 року засудили заборону "Свідків Єгови".

7 липня 2018 року радник із політичних питань місії США при ОБСЄ заявив, що у РФ зросла кількість обшуків, арештів, затримань, а також депортацій представників "Свідків Єгови", саєнтологів, мусульман та інших релігійних меншин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/72093/

Следующая новость
Предыдущая новость

Широкоформатная печать баннеров в Одессе Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине Один из популярных игровых порталов с видеослотами Какие игроки есть в покере? Казино для тех, кто привык побеждать

Публикации