У Римі зняли фільм про Папську українську колегію святого Йосафата

22.02.2018 21:14 0

У Римі зняли фільм про Папську українську колегію святого Йосафата

Фільм «На пагорбі Джаніколо» зняли студенти соціальної комунікації при Папському університеті Святого Хреста у Римі восени 2017 року. Презентація фільму відбулася 11 лютого 2018 року в Папській українській колегії святого Йосафата в Римі, повідомляє сайт УГКЦ.

Фільм розповідає історію та змальовує сьогодення Папської української колегії святого Йосафата, розташованої на Джанікольському пагорбі поблизу головної святині Католицької Церкви – базиліки Святого Петра у Ватикані.

Будучи заснованою у 1897 році папою Левом ХІІІ, осідок на Джаніколо колегія отримала щойно у 1932 році. І, власне, з нагоди 85-річного ювілею існування колегії на Джаніколо був знятий цей фільм.
У фільмі автори шукають відповідей на чотири запитання:
– Якою була історія колегії?
– Яким є її сьогодення?
– Хто тут навчається?
– І для кого?
Для отримання відповідей вони звертаються до творців історії та сьогодення колегії: від відомих випускників, нинішніх студентів і ректора до глави УГКЦ та префекта Конгрегації для Східних Католицьких Церков.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/70187/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшая офисная мебель Профессиональный татуаж в Краснодаре Недвижимость в Испании на выгодных условиях Как жить без ограничений Веселые приключения с Crazy Monkey на портале ArvadaCasino

Публикации