У райцентрі на Волині рятують стародавний костел

03.12.2017 17:14 6

У райцентрі на Волині рятують стародавний костел

У Камінь-Каширському відновлюють приміщення римо-католицького костелу св. Архістратига Михаїла. Там планують облаштувати музей, повідомляє V24.

Будівля зведена монахами-домініканцями за сприяння місцевих магнатів. У радянські роки споруда не використовувалася як культова: там був деревообробний завод, а згодом (до 2012-го) кондитерський цех.

Цього року Камінь-Каширська райрада викупила його у райспоживспілки під краєзнавчий музей. Нині триває ремонт даху колишнього костелу, це дозволить вберегти будівлю від руйнування.

Кошти на проект даху виділили з районної казни, а ремонті роботи проводять коштом субвенції з Держбюджету (170 тис. грн).

Монастир отців домініканів у Камені-Каширському звели у І-й половині ХVІІ століття волинський воєвода князь Адам-Олександр Сангушко Кошерський та його дружина Катерина Уханська. У письмових джерелах зустрічаються різні роки його заснування: 1628-ий, 1637-ий, 1641-ий.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/69240/

Следующая новость
Предыдущая новость

У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш" Удобный и практичный встраиваемый холодильник Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Мезотерапия лица и тела Ваш профессиональный помощник в бракоразводном процессе

Публикации