У райцентрі на Волині рятують стародавний костел

03.12.2017 17:14 6

У райцентрі на Волині рятують стародавний костел

У Камінь-Каширському відновлюють приміщення римо-католицького костелу св. Архістратига Михаїла. Там планують облаштувати музей, повідомляє V24.

Будівля зведена монахами-домініканцями за сприяння місцевих магнатів. У радянські роки споруда не використовувалася як культова: там був деревообробний завод, а згодом (до 2012-го) кондитерський цех.

Цього року Камінь-Каширська райрада викупила його у райспоживспілки під краєзнавчий музей. Нині триває ремонт даху колишнього костелу, це дозволить вберегти будівлю від руйнування.

Кошти на проект даху виділили з районної казни, а ремонті роботи проводять коштом субвенції з Держбюджету (170 тис. грн).

Монастир отців домініканів у Камені-Каширському звели у І-й половині ХVІІ століття волинський воєвода князь Адам-Олександр Сангушко Кошерський та його дружина Катерина Уханська. У письмових джерелах зустрічаються різні роки його заснування: 1628-ий, 1637-ий, 1641-ий.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/69240/

Следующая новость
Предыдущая новость

Все для наращивания ресниц в Prime Lashes Где можно заказать курсовую работу Кухонная мебель из натурального дерева Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" Большой выбор качественной спортивной одежды от известных мировых брендов

Публикации