У Південно-Африканській Республіці єпископ УГКЦ відслужив першу Літургію

01.04.2019 16:13 0

У Південно-Африканській Республіці єпископ УГКЦ відслужив першу Літургію

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф (Мілян) очолив Літургію для українців у Преторії. Із ним співслужив секретар ПМВ о. Андрій Гах. Це перше Богослужіння, яке відслужив український греко-католицький єпископ на теренах Південно-Африканської Республіки. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час проповіді владика Йосиф відзначив: «Сьогодні Євангеліє вчить нас, що душа, вічність, високе і духовне здобувається нашою силою – силою любові, мудрості, терпеливості. Якби наші церковні й національні попередники не були героями, не вміли б нести свого хреста, ми б були іншим народом, іншою країною».

Єпископ наголосив, що молитва – це діалог, розмова з Богом. І батьки мають навчити дітей цього діалогу. «Чому сьогодні суспільство не вміє молитися, не відчуває потреби? Бо батьки переважно піклуються про годування, виховання, навчання дітей, але дуже мало діалогують. А такий діалог дуже важливий, – підкреслив єпископ. – Сьогодні молимося за Божу благодать, щоб Бог був терпеливий до наших гріхів, до нашого народу і благословив нас як державу, як націю воскресінням у краще завтра, у краще майбутнє».

У Літургії взяв участь Посол України у ПАР Тарас Кузьмич.

Делегація ПМВ прибула до ПАР з метою заснування громади УГКЦ, першої на Африканському континенті. Голова ПМВ планує відвідати з душпастирським візитом найбільші міста ПАР – Кейптаун, Йоганнесбург і Преторію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/75277/

Следующая новость
Предыдущая новость

Необычные люстры с абажуром европейского качества Профессиональный ремонт обуви Новогодние игрушки и украшения Значение и особенности великого православного поста Угги — универсальная теплая обувь

Публикации