У ПЦУ хочуть, щоб утиски Української Церкви у Криму обговорили у Мінську

03.01.2020 14:04 0

У ПЦУ хочуть, щоб утиски Української Церкви у Криму обговорили у Мінську

У ПЦУ хочуть, щоб представники України порушили питання утисків Української Церкви в анексованому Криму на переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську. Про це Предситоятель Православної Церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній сказав у програмі Радіо Свобода «Суботнє інтерв'ю».

«Ми навіть зверталися до представників у Мінську, щоб вони це питання порушили на порядку денному під час переговорів тристоронньої групи», – сказав митрополит.

Він також зазначив, що в ПЦУ раніше зверталися до президента України Володимира Зеленського, щоб він відреагував на утиски прав вірян у Криму.

«Під час зустрічі Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій я це питання порушив, дуже гостро підняв. Президент навіть записав це питання. Також і інші представники Церков і релігійних організацій відзначали, що відбувається переслідування. Це і протестанти, і інші, і мусульмани навіть. Тому ми разом на це вказали президенту під час зустрічі. Також звертаємося і до уряду, і до Верховної Ради, щоб вони належним чином звернули на це увагу», – наголосив Предстоятель ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/78399/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодная химчистка диванов на дому Куда поехать отдохнуть в России Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 В УАПЦ нова криза: Буковинська єпархія припинила поминання предстоятеля

Публикации