У Православній Церкві України назвали кількість власних парафій

09.02.2019 6:01 0

У Православній Церкві України назвали кількість власних парафій

Православна Церква України налічує сім тисяч релігійних громад. Про це в ефірі «Громадського» сказав член Синоду об'єднаної Православної Церкви України владика Євстратій (Зоря).

«В Московському Патріархаті зареєстровано близько 11 тисяч релігійних громад. У нас було понад п’ять тисяч. І десь близько півтори тисячі - в Української автокефальної православної церкви. Тобто зараз можна приблизно сказати, що в Єдиній українській церкві є близько семи тисяч релігійних громад, тоді як у Московському Патріархаті приблизно 11 тисяч залишається», - сказав Зоря.
Також він додав, що, згідно з останніми статистичними даними, Православну Церкву України підтримують 45% вірян, а Московський Патріархат - 15%. Про це інформує Glavcom.
Станом на 7 лютого до Православної Церкви України перейшли 227 парафіяльних храмів УПЦ МП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74631/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как изменились футболки за время своего существования? Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство» Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде Почаевская лавра продолжает молиться о "спасении России, о восстановлении православной монархии" Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта»

Публикации