У Польщі запевнили Главу УГКЦ, що українці-заробітчани матимуть місця для молитви

16.03.2018 12:51 3

У Польщі  запевнили Главу УГКЦ, що українці-заробітчани матимуть місця для молитви

У рамках візиту до Польщі, Патріарх Святослав, Глава УГКЦ, 15 березня 2018 року зустрівся із п. Здзіславом Сіпєрою, Мазовецьким воєводою, та п. Вітольдом Пахльом, Мером Варшави. Глава УГКЦ представив керівництву воєводства та столиці душпастирські потреби українців, які приїхали працювати до Польщі.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, під час зустрічі було зазначено, що своєю працею українці роблять свій внесок у загальне добро польської держави і таким чином сприяють її розвитку. Тому українські заробітчани мають право на те, щоб зберігати свою ідентичність і віру, тобто інтегруватися в суспільство, в якому живуть і працюють, і не повинні асимілюватися.

Керівництво воєводства і столиці запевнило Главу УГКЦ у тому, що буде докладати всіх зусиль, щоб забезпечити Греко-Католицькій Церкві у Польщі можливість мати власні місця для молитви і плекання власної ідентичності вірних.

Варшава_2.jpg

У зустрічах брали участь: владика Євген (Попович), Архиєпископ і Митрополит Перемишльсько-Варшавський, владика Володимир (Ющак), Єпарх Вроцлавсько-Гданський, владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, о. Стефан Батрух, парох парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Любліні, та о. Богдан Круба, парох парафії блаженного священномученика Миколая у Варшаві.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/70456/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стоматологическая помощь с помощью современных технологий в Киеве Частный пансионат «Забота о близких» Недвижимость в Испании на выгодных условиях Виды отчетов по практике: студентам на заметку Казино Cosmolot множество игр и отличные бонусные предложения

Публикации