У Польщі в соборі знайшли золоті скарби XVII століття

10.01.2018 19:55 6

У католицькому соборі святих Мартіна і Миколи в місті Бидгощ (північ Польщі) знайдено справжній золотий скарб - майже півтисячі золотих монет і 200 предметів із золота. Про це повідомляє Newsline з посиланням на tvn24.pl.

Скарб, який був захований приблизно після 1652 року в соборі за часів шведських вторгнень в Польщу, сьогодні може коштувати кілька мільйонів злотих (понад мільйон доларів).

"На глибині всього 10 см під підлогою ми знайшли близько 700 артефактів. Там було 480 монет і 200 золотих предметів, зокрема персні, брошки, хрестики, намиста ", - повідомив археолог Роберт Гроховский.

За його словами, скарб був захований в дерев'яній скрині, але за чотири століття він згнив. Однак всі знайдені предмети в дуже хорошому стані. Серед знайденого є монети XVI-XVII століть, які викарбувані на територіях сучасних Польщі, Австрії, Голландії та Німеччини.

Археологи зараз детально вивчають монети і то, кому вони могли належати. Монети і золоті предмети потраплять до музею "Європейський центр грошей" в місті Бидгощ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69662/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности транзакций и видеослоты, как лучший вариант активных ставок Нижнее бельё Kleo Увлекательные горящие туры за границу Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене

Публикации