У Полтаві священик УГКЦ освятив Алею героям АТО, а у Львові семінаристи провели Хресну дорогу разом з військовослужбовцями

14.03.2018 14:03 12

У Полтаві священик УГКЦ освятив Алею героям АТО, а у Львові семінаристи провели Хресну дорогу разом з військовослужбовцями

Чин освячення Алеї та пам’ятного знака героям АТО у Полтаві здійснив о. Володимир Раковецький, адміністратор парафії Всіх святих українського народу УГКЦ.
“Імена українських військових, які віддали своє життя за збереження територіальної цілісності нашої Батьківщини, ніколи не будуть забуті в українській історії, – зазначив священик, – тому завдання кожної людини, яка цінує українську землю, – берегти пам’ять про цих людей, насамперед пам’ятати їх у молитві”.
Пам’ятний знак встановлено таким чином, що в нього вмонтована інтерактивна дошка, на якій відображається інформація про полтавців, котрі загинули в зоні АТО: фотографії, роки життя, обставини загибелі та нагороди.
До вшанування пам’яті долучилися матері загиблих учасників АТО та їх дружини, секретар міської ради Оксана Деркач, а також депутати міської ради, представники громадських організацій, небайдужі полтавці.
У ці ж дні семінаристи зі Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ пройшли разом із військовослужбовцями військової частини ремонтного батальйону А3358 м. Львова молитовну Хресну дорогу.
Хресна дорога супроводжувалася співом і слайдами, які демонстрували шлях Спасителя на Голгофу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Термосы разных видов Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Пластиковые двери от Фабрики Комфорта Профессиональный ведущий на праздник В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы

Публикации