У Полтаві монахиня розпочала для молоді безкоштовні курси англійської мови

01.03.2018 20:53 9

У Полтаві монахиня розпочала для молоді безкоштовні курси англійської мови

Проводитиме заняття сестра Маркелла Венгер, монахиня чину Святого Василія Великого. Такі курси спрямовані на розвиток полтавських дітей, молоді та дорослих. Вони стали результатом співпраці між парафією Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви та парафією Воздвиження Чесного Хреста Римо-Католицької Церкви.
Сестра Маркелла розповідає, що завдяки добрим взаєминам між двома парафіями в римо-католицькому храмі в суботу до обіду організовано міні-садочок для парафіяльних дітей обох парафій, де вони так само мають час вивчати англійську. А по обіді - курс англійської мови для дітей шкільного віку, студентської молоді та для всіх, хто хоче покращити знання іноземної.
Організатори зазначають, що сьогодні досить часто єпископи закликають до оживлення, розвитку та процвітання Церкви, щоб вона була живою спільнотою. Тобто слід звертати більше уваги на співпрацю всередині церковної спільноти, на ділення талантами та дарами, бо вони мають реалізовуватися для спільного блага.
Парафіянин Свято-Троїцького храму УГКЦ, член Ордену Лицарів Колумба Віталій Кондрацов зазначає, що вивчення іноземної мови в сучасному світі — дуже потрібна та важлива справа, бо допомагає людині розвиватися, бути кориснішою для суспільства та дізнаватися нове і дивитися на деякі речі під іншим кутом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Склады и ангары от ЮгАгроСоюзПром Интерактивное казино 777 приглашает отдохнуть с шиком Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» Большой выбор качественных электрокаминов от мировых производителей

Публикации