У Полтаві з’явився туристичний маршрут: Шляхами Симона Петлюри та Патріарха Мстислава

13.08.2017 9:45 0

У Полтаві з’явився туристичний маршрут: Шляхами Симона Петлюри та Патріарха Мстислава

У Полтаві презентували новий туристичний маршрут «Симон Петлюра та Патріарх Мстислав – видатні уродженці міста Полтава». Про це розповіла заступник начальника управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Лариса Оніщук, повідомляє інформагентство Полтава.

"У рік 100-річчя Української революції туристичний маршрут про Симона Петлюри та Патріарха Мстислава є надзвичайно цікавим та актуальним. Тим паче, Симон Петлюра народився у Полтаві, і у нас є живі свідки подій тих часів — будівлі, де він навчався, де був штаб і тому подібні", — каже Лариса Оніщук.

Симон Петлюра народився у Полтаві, по вулиці Зигіна. На жаль, на сьогодні будинок, де він народився, не зберігся. На вулиці Патріарха Мстислава (раніше Карла Лібкнехта) розташований будиночок знаменитого першоєрарха УПАЦ.

"Звісно, маршрут розроблений, є методично-технологічна карта екскурсії, але будь- яка група може вносити свої корективи", — додала Лариса Оніщук.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УГКЦ: «Коли переможемо гріх… переможемо несправедливого агресора» Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии» Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України

Публикации