У повторному конкурсі на посаду голови Держслужби з етнополітики конкуруватиме 21 претендент

01.01.2020 13:42 3

У повторному конкурсі на посаду голови Держслужби з етнополітики конкуруватиме 21 претендент

У списку допущених до повторного конкурсу на зайняття посади голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті - 21 кандидат, серед них і єдині фіналісти першого конкурсу Андрій Юраш та Юрій Решетніков.

Перелік претендентів оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби (НАДС), повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України оголосив з 2 грудня повторний конкурс на зайняття посади голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті. Оголошений у вересні конкурс на цю посаду закінчився безрезультатно. Його "обнулили" і до наступного етапу розгляду Кабміном не були допущені ні Андрій Юраш, ні його опонент Юрій Решетніков.

Як повідомляють ЗМІ, Юраш - відомий у світі релігієзнавець, який підтримував створення і визнання Православної Церкви України. Решетнікова називають активним прихильником і лобістом УПЦ МП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/authorities_religious_affairs/78377/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выдающийся деятель из мира политики Отдых на Мальдивских островах Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен Ответы на основные вопросы о ЭЦП в системе электронного документооборота Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ

Публикации