У Патріаршому соборі УГКЦ освятили Біблії для дітей, написані шрифтом Брайля

22.05.2018 12:23 3

У Патріаршому соборі УГКЦ освятили Біблії для дітей, написані шрифтом Брайля

Патріарх УГКЦ Святослав у співслужінні з владикою Йосифом (Міляном) у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві звершив чин освячення Біблій для дітей, які написані шрифтом Брайля.

Предстоятель УГКЦ у коментарі для прес-служби Київської архиєпархії зауважив, що сьогодні в Патріаршому соборі відбулася важлива духовна подія. При цьому він зазначив, що цього року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила Рік Божого Слова. У такий спосіб, за словами Предстоятеля УГКЦ, Церква намагається спільно відсвяткувати річницю 1030-ліття Хрещення Русі-України.

«У контексті цього Року Божого Слова ми хотіли подбати про тих, для кого, можливо, Боже Слово є найменш доступне. Ми освятили книги Святого Письма для дітей, які написані шрифтом Брайля. Таким чином ми хочемо зробити доступним Слово Боже для усіх. Сподіваємося, що за допомогою цих видань наші діти зможуть причаститися вічної істини», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

Патріарх Святослав також додав, що це видання Українська Греко-Католицька Церква присвячує світлої пам’яті Блаженнішому Любомирові:

«Днями згадуватимемо першу річницю його відходу у вічність. Він сам, будучи незрячим, дуже просив Синод наших єпископів подбати про видання книжок, молитовників і Святого Письма саме для тих, які позбавленні можливості бачити та читати ці книги звичайним способом. Таким чином ми начебто здійснюємо волю Блаженнішого Любомира: кладемо в руки наших дітей оці видання книг Священного Писання».

Над виданням Біблії працювали понад рік. Розпочали роботу над Священною книгою з благословення владики Йосифа (Міляна), єпископа-помічника Київської архиєпархії. Реалізувати ідею вдалось завдяки допомозі благодійної організації «Die sternsinger kindermissionswerk».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/bible/71216/

Следующая новость
Предыдущая новость

Доставка цветов в Киеве круглосуточно Ритуальные услуги от похоронного бюро «Новая жизнь» в Минске Новогодние игрушки и украшения Фотообои в спальню на любой вкус Где эффективно играть в видеослоты на деньги?

Публикации