У Патріарший собор привезуть мощі підпільного єпископа УГКЦ

19.10.2017 11:15 0

У Патріарший собор привезуть мощі підпільного єпископа УГКЦ

У Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ у Києві 12 листопада привезуть мощі блаженного священномученика Василія Величковського, який очолював УГКЦ у часи підпілля.

Захід з вшанування пам’яті Блаженного відбудеться після третьої Літургії, яка розпочинається об 11:00, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Вірні та гості собору зможуть дізнатися про життя блаженного Василія в часи підпілля, його нескореність режиму тогочасної влади, подивитися сценку з в’язничного перебування священномученика, а також надихнутися духовним співом гурту «МетаНоя». Особливим моментом заходу буде свідчення родини блаженного Василія – Ірини Коломієць та Корнелія Петришина.

Програму заходу розробили Тетяна та Олег Чихарівські, подружжя зі Львова, які займаються поширенням набожності до блаженного Василія, спільно з сестрами-редемптористками МНІ і братами Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/68664/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оборудование для аквариумов и товары для животных На Прикарпатті селяни звинувачують священика УПЦ КП у крадіжці 700 тис. грн Самое дешевое такси в Киеве Портал для яркого и незабываемого отдыха Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям

Публикации