У Палермо відкриють синагогу через 500 років після вигнання євреїв

30.10.2017 19:23 6

У Палермо відкриють синагогу через 500 років після вигнання євреїв

У Палермо відкриється нова синагога замість зруйнованої 500 років тому під час вигнання євреїв з Сицилії. Про це повідомляє проект "Єврейські новини" з посиланням на "The Jerusalem Chronicle".

Католицький архієпископ Палермо Коррадо Лорефісе вирішив передати єврейській громаді Палермо під синагогу будівлю ораторианскої церкви Діви Марії. Муніципалітет профінансує частину робіт з реставрації, решту сплатить єврейська громада. Синагогу планують відкрити в 2018 році.

Сицилійський правитель Фердинанд II Арагонський, чоловік Ізабелли Кастільської, наказав євреям залишити Сицилію в 1493 році. Влада зруйнували Велику Синагогу в єврейському кварталі Палермо і побудувала на її руїнах церкву Миколи Толентинського і храм Діви Марії ордена ораторіанців.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68807/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Харківщині урочисто відкрили і освятили пам'ятник гетьману Івану Мазепі Заказ курсовой работы по выгодным условиям Печное отопление для дома или дачи Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії Кредит онлайн на карту мгновенно

Публикации