У Нововолинську горіла церква

12.02.2018 11:18 3

У Нововолинську горіла церква

Загоряння храму Святого великомученика Пантелеймона УПЦ сталося 10 лютого ввечері у Нововолинську, в районі колишньої 4-ї шахти. Про це повідомляє «УНІАН-релігії».

Рятувальники примчали одразу, загасили вогонь за 40 хвилин, однак зсередини храм сильно вигорів. Внаслідок пожежі дуже пошкоджено іконостас, церковне начиння, стіни, вікна.

Священик храму теж прибув на місце події. Припускає, що у приміщенні сталося закорочення. Остаточне слово за поліцією, яка розслідує причини пожежі.

«Один екіпаж надзвичайників чергував на вулиці Мічуріна, 40 до ранку, бо ж будівля дерев’яна, з брусу – і вона парувала», - розповів начальник Нововолинського відділу МНС Руслан Безека.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/70063/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрый обмен с Киви на Приват Молоді греко-католики створюють спільноту «Покоління Любомира» Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Секрет популярности слот автоматов на просторах всемирной паутины

Публикации