У неділю протестантські Церкви проведуть День подяки в Києві

13.09.2019 13:09 0

У неділю протестантські Церкви проведуть День подяки в Києві

Святкування Всеукраїнського Дня Подяки, що традиційно пройде у центрі Києва на Хрещатику, цього року заплановано 15 вересня, початок о 12:00. Оргкомітет свята, який складають представники протестантських спільнот, затвердив остаточну програму: вона, як і попередні роки складатиметься з двох частин – денного та вечірнього блоку, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п'ятидесятників України.

Денна програма має назву PodyakaFest, вона включає різноманітні творчі, мистецькі та спортивні активності. Крім цього, відбудеться концерт. А на завершення денного блоку буде проведений масштабний флешмоб, участь в якому візьмуть 300 волонтерів.

Під час PodyakaFest гостей свята вітатимуть християнські виконавці, гурти та колективи. Так, слухачів і глядачів порадують співом та танцями гурт «Via Gloria», сім’я Кирилкових, Крістіна Сайкова, ансамбль капеланів «Зерно любові», гурт «Глоріус», співачки Оксамита, Юлія Рабюк, Людмила Петрусенко, гурт «New lifе Gospel band» та інші.

На малих та юних учасників свята теж чекатиме програма: від клубу Суперкнига, силове шоу від Артема Чаплигіна та родео-шоу від чемпіона світу з заарканювання телят Джефа Копенхейвера.

Уздовж Хрещатика будуть встановлені наступні творчо-спортивні локації: «Тато може», «Школа життя», «Студія оригінальних ігор», «Територія щастя». Майданчики для триболу, флорболу, Siloah camp, Футзальна академія Аліни Горобець, будиночки-розмальовки, турнік-рятівник, кільце надії, «Вертикаль» (програма формування характеру).

Крім цих активностей на Хрещатику будуть встановлені ще 4 великі тематичні намети з назвами: «Дякую за Україну» (капеланське служіння), «Дякую за здоров’я» (медичне служіння), «Дякую за сім`ю» (сімейне служіння, кафе та лаунж-зона), «Дякую за свободу» (служіння в центрах реабілітації та тюрмах).

Організатори тематичних локацій від телеканалу «Надія» та клубу LIFE підготували для своїх учасників багато розваг та призів.

Вечірня програма розпочнеться о 18:00, під час якої голови союзів молитимуться словами вдячності за Україну, родини, Слово Боже, спасіння, врожай, свободу віросповідання тощо.

Оркестр виконає декілька відомих християнських гімнів. Серед виконавців планують брати участь Людмила Петрусенко, Дарина Кочанжи, Анастасія Яценко, Вячеслав Рибіков та інші. Соло на саксофоні виконає Андрій Чмут.

Заключне слово до учасників свята матиме старший єпископ УЦХВЄ (п'ятидесятників) Михайло Паночко. Кульмінацією свята стане пісня Олега Майовського «Україна».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/77134/

Следующая новость
Предыдущая новость

Автобусные билеты онлайн на busfor.ua: недостатки и преимущества сервиса Отдых на Мальдивских островах Полный спектр ритуальных услуг от «Орг-Ритуал» Помощь в изучении английского Как играть в казино Джокер

Публикации