У неділю до Львова прибуде Вифлеємський вогонь

29.11.2018 9:53 3

У неділю до Львова прибуде Вифлеємський вогонь

2 грудня 2018 року о 18:00 львів’ян закликають прийти до Архикатедрального Собору Святого Юра на спільну молитву за мир. Саме у цей день під час Великої Вечірні буде винесено вогонь, а також спис Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці. Як зазначає Духовна велич Львова, про це повідомив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк:

“Початок Різдвяного Посту співпав з тривожними подіями в нашій державі! Не випадково саме в ці важкі дні до Архикатедрального Собору Святого Юра прибуває вогонь, запалений у Вифлеємі – місті, де народився наш Господь, Князь Миру! Ласкаво запрошуємо усіх людей доброї волі долучитися до спільної молитви за єдність і соборність України, щоб із запаленим від вифлеємського вогню світильником, споглядаючи лик Богоматері, ми випросили Мир!”

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/73688/

Следующая новость
Предыдущая новость

Євреї та німці відкриють у Дніпрі виставку, присвячену геноциду ромів Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» Мужские кожаные сумки – удобство и стиль Онлайн кредитование от компании Shvidkokredit О преимуществах ламината Balterio

Публикации