«У наших взаєминах були труднощі, але мудрість Бога завжди перемагала», делегація Константинополя Патріарху Кирилу

10.07.2018 11:54 0

«У наших взаєминах були труднощі, але мудрість Бога завжди перемагала», делегація Константинополя Патріарху Кирилу

В одному з блогпостів Фанару повідомляється, що під час зустріч 9 липня у Москві з делегацією Константинополя, Патріарх Кирил висловив жаль з приводу відсутності Патріарха Варфоломія на цій зустрічі.

Додамо, що делегацію Константинополя представляли митрополити Гальський Еммануїл і Смирнський Варфоломій.

Подробиці бесіди, як і на офіційному сайті РПЦ, не повідомляються, хоча відомо, що делегація прилетіла до Москви обговорити саме “українське питання”.

Сайт «Релігійна правда» подає переклад слів одного з представників Константинопольського Патріархату митрополита Гальського Еммануїла на зустрічі, звернені до очільника РПЦ та присутніх:

«Ви говорили про зв’язки, які пов’язують нас, і цей зв’язок є священним. Наші Церкви пережили моменти не тільки величі і слави, а й важкі моменти в історії. Між нами завжди були люблячі відносини і дух взаєморозуміння та співпраці, хоча іноді у цих взаєминах були труднощі, але мудрість Бога завжди перемагала», – сказав митрополити Гальський Еммануїл під час зустрічі.

Нагадаємо, раніше офіційні представники РПЦ, зокрема, митрополит Іларіон (Алфєєв), що вважається “правою рукою” Патріарха Кирила, неодноразово попереджали, що в разі надання Константинополем автокефалії православної Церкви в Україні, може статися “Вселенський розкол, рівний розколу 1054 року, що розділив Церкву на Східну і Західну”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/71779/

Следующая новость
Предыдущая новость

Все для тормозной системы вашего автомобиля Казино Поинт Лото для азартных онлайн игр на сайте tankionlinehackclub.com Доверяйте вопрос разработки сайтов профессионалам Лечебный гриб линчжи по оптимальной цене Как жить без ограничений

Публикации