«У наших взаєминах були труднощі, але мудрість Бога завжди перемагала», делегація Константинополя Патріарху Кирилу

10.07.2018 11:54 0

«У наших взаєминах були труднощі, але мудрість Бога завжди перемагала», делегація Константинополя Патріарху Кирилу

В одному з блогпостів Фанару повідомляється, що під час зустріч 9 липня у Москві з делегацією Константинополя, Патріарх Кирил висловив жаль з приводу відсутності Патріарха Варфоломія на цій зустрічі.

Додамо, що делегацію Константинополя представляли митрополити Гальський Еммануїл і Смирнський Варфоломій.

Подробиці бесіди, як і на офіційному сайті РПЦ, не повідомляються, хоча відомо, що делегація прилетіла до Москви обговорити саме “українське питання”.

Сайт «Релігійна правда» подає переклад слів одного з представників Константинопольського Патріархату митрополита Гальського Еммануїла на зустрічі, звернені до очільника РПЦ та присутніх:

«Ви говорили про зв’язки, які пов’язують нас, і цей зв’язок є священним. Наші Церкви пережили моменти не тільки величі і слави, а й важкі моменти в історії. Між нами завжди були люблячі відносини і дух взаєморозуміння та співпраці, хоча іноді у цих взаєминах були труднощі, але мудрість Бога завжди перемагала», – сказав митрополити Гальський Еммануїл під час зустрічі.

Нагадаємо, раніше офіційні представники РПЦ, зокрема, митрополит Іларіон (Алфєєв), що вважається “правою рукою” Патріарха Кирила, неодноразово попереджали, що в разі надання Константинополем автокефалії православної Церкви в Україні, може статися “Вселенський розкол, рівний розколу 1054 року, що розділив Церкву на Східну і Західну”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/71779/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как быстро и выгодно избавиться от отходов Быстрая доставка вкусных роллов и суши Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Законное изготовление штампов и печатей в Украине Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим

Публикации