У Національній академії сухопутних військ відкрито курс підготовки військових капеланів

22.11.2017 19:38 0

У Національній академії сухопутних військ відкрито курс підготовки військових капеланів

Усі священики під час проходження курсу матимуть змогу навчатися основ військової справи, пройдуть військово-гуманітарну та військово-психологічну підготовки, а також матимуть змогу обмінятися досвідом капеланського служіння в підрозділах українського війська.
Навчання розпочалося з екуменічної молитви у храмі Святого Архистратига Михаїла, що знаходиться на території Національної академії. Очолювали молитву керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владика Михайло (Колтун) та голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП владика Іоан (Яременко).
«Капеланське служіння є невід’ємною складовою в справі захисту гідності та життя військовослужбовця, у справі захисту нашої Вітчизни. Ми стоїмо перед найважливішим завданням – зберегти кожне життя… Тому ми, капелани, посвячуємо себе для того, щоб вселяти в душу кожного воїна цю Добру Новину про Божу любов, яка подається людині для захисту та збереження життя… Не зброєю, але любов’ю, про яку говорить нам Христос, ми можемо перемогти по-справжньому. Хай Господь благословить нині і повсякчас усі наші старання і приведе до успіху нашого покликання та служіння», - наголосив владика Михайло, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Виртуальные слоты: «зеркало» в каждом клубе Vulkan Prestige Качественная печать ценников

Публикации