У найбільшому буддійському храмі Тайваню заборонили палити свічки

02.05.2019 3:29 0

У найбільшому буддійському храмі Тайваню заборонили палити свічки

Буддійський храм Луншань, найбільший храм Тайбея, столиці Тайваню, з 1 травня заборонив використовувати свічки, щоби знизити ризик пожежі та зменшити забруднення повітря.

Про це повідомляє Focus Taiwan, інформує «Громадське».

Таке рішення у храмі Луншань, який є одним із найстаріших і найпопулярніших на Тайвані, ухвалили після пожежі в Соборі Паризької Богоматері. Про такий крок думали й раніше, зокрема для зменшення забруднення повітря.

У підсумку 1 травня з храму приберуть великий пальник для свічок. Представники храму нагадали про це прихожанам, коли ті прийшли 29 квітня ще зі свічками.

Фан Тянь-чен, глава громади району Ваньгуа, в якому розташований храм, зазначив, що представники храму хотіли зробити щось значуще на честь 280-річчя його існування.

Не виключено, що в майбутньому в храмі дозволять використовувати електронні свічки замість справжніх.

Фан додав, що храм не буде забороняти ладан. Як зазначає видання, ще в 2017 році храм Луншань обмежив використання ароматичних паличок до однієї на людину.

Деякі інші храми в країні взагалі заборонили пахощі через те, що вони виділяють частки РМ2.5, які небезпечні для здоров’я людей.

На Тайвані понад 60% жителів сповідують буддизм або даосизм: віряни запалюють свічки або пахощі вдома та у храмах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75630/

Следующая новость
Предыдущая новость

Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Илюха-решает: справимся с любыми задачами и упражнениями Красивые церковные иконы с доставкой Онлайн казино Эльдорадо: как обойти блокировку На Луганщині селяни звинуватили настоятеля 100-річної церкви в її руйнації

Публикации