У Мукачівському кафедральному соборі УПЦ практикують богослужіння мовою жестів

03.11.2017 20:10 6

У Мукачівському кафедральному соборі УПЦ практикують богослужіння мовою жестів

Богослужіння звершив протоієрей Георгій Шелельо разом з братією собору. У свою чергу, сурдопереклад богослужбових моментів для нечуючих людей на жестовій мові здійснював диякон Тарасій Шелельо.
Під час літургії люди з вадами слуху уважно сприймали кожен жест сурдоперекладача, адже у такий спосіб вони мають можливість пізнавати цінності духовного життя.
«Проповідувати віру Христову на мові жестів вкрай важливо. Адже в нас на Закарпатті в обласній організації УТОГ нараховується понад 2 тисячі людей зі стійкими вадами слуху та мовлення. Усі вони мають потреби участі в богослужбовому житті Церкви. З благословення правлячого архієрея ми й надалі систематично будемо доносити слово Боже до цієї категорії осіб з обмеженими можливостями», – зазначає сурдоперекладач, диякон Тарасій Шелельо.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским «Грецький» храм у Ніжині знову відкрив двері для парафіян Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби

Публикации