У Москві відреагували на заяву Порошенка про дату об'єднавчого Собору

05.12.2018 17:29 12

У Москві відреагували на заяву Порошенка про дату об'єднавчого Собору

Патріарх Російської Православної церкви обурився через те, що інформацію про дату об'єднавчого собору назвав президент Петро Порошенко, а не хтось із глав українських Церков.

Про це заявив голова синодального відділу із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Московського патріархату Володимир Легойда, повідомляє «Українська правда» з посиланням н ТАСС.

"Ось цікаво, дату так званого об'єднавчого собору в Україні озвучує не Патріарх Варфоломій або Михайло Антонович Денисенко (митрополит Філарет - ред.). Або ще хтось із глав неканонічних утворень, а президент України. Прямо чистий імператор Костянтин!" - написав він у Telegram.

Легойда також заявив, що "часи зараз зовсім інші".

"І після цього можна всерйоз говорити, що те, що відбувається не політичний проект?" - додав він.

5 грудня, виступаючи на Форумі місцевого самоврядування в Києві, Петро Порошенко заявив, що 15 грудня відбудеться об'єднавчий Собор щодо української автокефалії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/73789/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как правильно выбрать оружейный сейф? Именно в правильной очистке канализации кроется ключ к ее бесперебойной и постоянной работе. Кроссовки-сороконожки Духовенство УПЦ взяло участь у святкуванні дня слідчих органів РФ у Сімферополі В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания

Публикации