У Москві вирішили обговорити «порушення прав віруючих в Україні»

22.05.2019 0:58 0

У Москві вирішили обговорити «порушення прав віруючих в Україні»

29 травня 2019 року в Москві в «Президент-готелі» відбудеться міжнародна конференція, присвячена темі порушень прав віруючих в Україні. Про це повідомляє Синодальний відділ РПЦ із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ.

Організаторами форуму виступили Рада із взаємодії з релігійними об'єднаннями при Президенті Російської Федерації, Міжрелігійна рада Росії, Російська асоціація захисту релігійної свободи, Імператорське православне палестинське товариство.

У конференції візьмуть участь: голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон; вікарій Патріарха Антіохійського єпископ Ерзурумський Кайс; єпископ Будімлянський і Нікшічський Іоанникій (Сербський Патріархат); глава Духовних зборів мусульман Росії, член Громадської палати Російської Федерації муфтій Альбір Крганов; голова Імператорського православного палестинського товариства С.В. Степашин та ін.

В анонсі конференції сказано: «В рамках форуму лідери традиційних релігій, громадські діячі, експерти та дипломати поділяться своїми думками з приводу триваючої дискримінації віруючих українців, яка вже викликала стурбованість в міжнародних організаціях, зокрема, в Організації Об'єднаних Націй».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75887/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выполнить качественный перевод Купить террариум можно и в интернет магазине Купить надежные стальные двери Большой выбор ароматных церковных благовоний Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены:

Публикации