«У молитві – сила нашого народу і джерело спасіння», − послання Синоду єпископів УГКЦ

21.12.2017 22:47 9

«У молитві – сила нашого народу і джерело спасіння», − послання Синоду єпископів УГКЦ

Завдяки витривалій молитовній підтримці, жертовності та відданості багатьох наших священиків, богопосвячених осіб і мирян ми щодня долаємо великі труднощі і рухаємося вперед. У молитві – сила нашого народу і джерело спасіння. Про це йдеться у Посланні «Молитва в житті Церкви» Синоду Єпископів УГКЦ 2017 року до духовенства, монашества та мирян.

Послання Синоду Єпископів УГКЦ 2017 року від імені Синоду підписав Блаженніший Святослав 19 грудня 2017 року. Його зачитають вірним у неділю, 31 грудня 2017 року. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

У Посланні єпископи діляться спільним напрацюванням щодо молитви, особистої та літургійної, в житті Церкви, після Священного Синоду УГКЦ у Львові (Брюховичах) 3 - 12 вересня 2017 року, на якому було приділено значну увагу цьому центральному аспекту в житті Церкви.

Насамперед наголошується, що передумовою християнської молитви є смирення перед Богом.

«Справжня християнська молитва передбачає зустріч із живим Богом і встановлення особистого стосунку з Ним. Це може бути і мовчазне слухання Слова Божого, яке особливо потрібне в час інформаційного шуму та комерційного галасу, і прослава, і подяка, і смиренне благання, і покаяння. Дуже важливим елементом цього стосунку є щирість і справжність. Особиста молитва християнина – це зустріч живої, реальної людини з живим Богом. Перед обличчям Творця віруюча людина не лукавить, не надягає на себе маски, бо не сумнівається в доброті й безумовній любові з боку Господа Бога», - мовиться у синодальному тексті.

Властивою рисою християнської молитви є відкритість людини на Божу волю і готовність її прийняти. Тому молитву не слід розглядати як людські намагання переконати Бога, щоб Він здійснив наші бажання.

Християнин, як зазначається у Посланні, ніколи не є самотнім у молитві, він поєднаний із братами та сестрами в Христі. Згідно із запевненням Христа: «Де двоє, або троє зібрані в Моє ім’я, там я серед них». Тому для християнського життя дуже важлива спільна родинна молитва, а його вершиною і джерелом є Божественна Літургія.

«Молитва – це співпраця людини з Богом, а тому вона нерозривно пов’язана з відповідальністю людини за своє життя, життя Церкви і за цілий світ. Кожен християнин, який з відкритим серцем звертається до свого Життєдавця і Господа у молитві, покликаний так само своїм життям будувати Церкву і поширювати у світі спасенне Боже діяння», – закликають автори документу.

Синод єпископів заохочує батьків, а також катехитів і духовенство звертати велику увагу на виховання дітей до молитви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/69455/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности аренды кондо на Пхукете Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета Профессиональные юридические услуги Защити свой телефон от вирусов

Публикации