У Михайлівському соборі УПЦ КП посвятили паски з партійною символікою

04.04.2018 14:55 0

У Михайлівському соборі УПЦ КП посвятили паски з партійною символікою

У понеділок, 2 квітня в Михайлівському соборі УПЦ КП освятили 5000 пасок для військовослужбовців та мешканців зони АТО.

В освяченні пасок брав участь Предстоятель Київського Патріархату Філарет та інші представники духовенства, а також політики, активісти і військові, повідомляє ТСН.

"Наша Церква як і в попередні роки турбується про наших воїнів, які не шкодують свого життя і захищають нашу українську землю. Паска – це не просто хліб, а це ознака того, що з цим хлібом пов’язаний сам Бог, який є Життя", – сказав Патріарх Філарет.

Ця новина могла пройти непоміченою, проте на пакуванні пасок були зображені яскраві логотипи партії ВО "Батьківщина", за підтримки якої і були придбані паски.

Журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва поділилася світлинами у Facebook, супроводивши їх критикою політичної сили: "Все би нічого, але на них партійна символіка та атрибутика жінки, яка йде в президенти. Пропоную слоган: "Ваша мама вас і на війні дістане!"

Публікація зібрала десятки коментарів. Частина користувачів зауважувала, що в цьому немає нічого надзвичайного, решта були обурені через "політичну рекламу сумнівної моральності".

180404_1.jpg

На новину відреагував також і відомий волонтер Роман Донік, який обрушився з критикою вже на Київський Патріархат.

У прес-службі київської міської організації ВО "Батьківщини" здивувалися таким закидам, оскільки проводять такі акції вже не перший рік.

"Ми і раніше передавали паски на схід для АТОвців. Також було освячення. Цього року те саме - освятили й передали на Схід. І в Києві також ми роздаємо паски малозабезпеченим киянам. Минулого року були ті самі логотипи. Як підпис кожен ставить, так і ми визначаємо, беремо на себе відповідальність", - пояснила прес-секретар столичної "Батьківщини" Ангеліна Агілова.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70710/

Следующая новость
Предыдущая новость

Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин Как купить кондиционер и не ошибиться с выбором Изготовление упаковки в Киеве – большие тиражи недорого Передайте свою любовь сквозь время и пространство! Цветы курьером в Киеве Автобусные туры по Балтии и Скандинавии

Публикации