У Миколаївській області християни допомагають владі соціально реінтегрувати бездомних

07.02.2018 12:33 3

У Миколаївській області християни допомагають владі соціально реінтегрувати бездомних

2017 року у Миколаєві за рахунок коштів бюджету Миколаївської міської ради на соціальне замовлення здійснювалась співпраця з Благодійною організацією «Миколаївський центр соціальної реабілітації «Відновлення». 2017 року у центрі «Відновлення» проживали та отримали послуги соціальної реінтеграції (проживання, догляд, харчування, консультування, представництво інтересів) 111 осіб. 2018 року центром «Відновлення» раз на тиждень, у п’ятницю, з 12.00 до 13.00. год. за адресою: пр. Центральний ріг вул. Садової (біля церкви) здійснюється гаряче харчування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
За рахунок благодійників, з якими працюють управління соціального захисту населення, терцентри соціального обслуговування (надання соціальних послуг), установами та закладами соціального захисту населення пункти обігріву забезпечуються продуктами харчування швидкого приготування, одягом та взуттям зимового асортименту.
Благодійну допомогу надають такі організації: обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим, фірма «Владам», НОБО Фонд Сергія Герасюти, Лютеранська церков «Згода», ТОВ «Золотий колос», церква «Новий Заповіт», ПП «Фото гарант», Київський БФ «Фундбенк», Всеукраїнський БФ «Майбутнє разом».
Миколаївська облдержадміністрація запрошує громадськість області не залишатися байдужими до вирішення проблем осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, надавати посильну допомогу пунктам обігріву за місцем проживання.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Лучшие бонусные программы от казино Слот Азарт ждут вас! Стулья для столовой Соответствие цены качеству У Житомирі в соборі УПЦ КП відкривають виставку унікальних вірменських ікон України

Публикации