У Мелітополі грабіжники вбили сторожа храму УПЦ

20.06.2018 17:03 3

У Мелітополі грабіжники вбили сторожа храму УПЦ

«Грабіжники залізли на територію храму через паркан. Коли Анатолій (так звали сторожа) побачив їх, розпочалася бійка. Зловмисники жорстоко побили його, розбили череп і лишили лежати на землі. Самі ж вдерлися в їдальню, яка знаходиться також на території, і просто сиділи й випивали там…», — розповів настоятель храму протоієрей Миколай Лукащук.
Про подробиці злочину священику встиг розповісти сам сторож. «Анатолія знайшла працівниця храму. Вона відразу зателефонувала мені. Я викликав швидку, поліцію, — зазначив о. Миколай. — Коли прибув, він ще був при свідомості. Проте, навіть очей не міг відкрити, наскільки все лице опухло від побоїв. Я встиг поставити йому декілька запитань. Він сказав, що грабіжників було двоє. Потім його відвезли до лікарні, де він майже відразу помер».
За словами настоятеля, поліція наразі відпрацьовує ряд версій. На місце події прибули керівники місцевих правоохоронних органів, представники СБУ.
Зловмисники у пошуках поживи влаштували безлад по всьому храму, але знайшли лише 300 грн., забрали зі сторожки своєї жертви деякі речі.
У поліції Мелітополя констатують, що стався озброєний напад на недобудовану церкву, в результаті якого загинула людина. “Поліція встановлює підозрюваних, там працюють експерти”, — розповіли у відомстві і додали, що пізніше повідомлять більш детальну інформацію.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Виды вкладок Как бороться с детскими страхами? Распродажа искусственных елок 2020 на sosna.kiev.ua: успей купить дешевле! Играйте в слоты без регистрации Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ

Публикации