У Лізі арабських держав вирішили визнати Єрусалим столицею Палестини

08.03.2018 15:34 3

У Лізі арабських держав вирішили визнати Єрусалим столицею Палестини

Міністри закордонних справ країн Ліги арабських держав (ЛАГ) на зустрічі в Каїрі підтримали план президента Палестинської національної автономії Махмуда Аббаса з врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту і домовилися визнати Єрусалим столицею Палестини. Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Ліга арабських держав уже вирішила протистояти негативним наслідкам американського небезпечного і незаконного рішення про перенесення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима і визнання окупованого міста столицею Ізраїлю", - каже глава ЛАД, колишній міністр закордонних справ Єгипту Ахмед Абуль Гейт.

Аббас виклав свій план на засіданні Ради Безпеки ООН в лютому, запропонувавши, зокрема, взаємне визнання держави Палестина в межах 1967 року і створення міжнародного механізму, який сприяв би вирішенню ситуації.

Президент США Дональд Трамп в грудні 2017 року заявив, що "прийшов до висновку, що настав час визнати Єрусалим столицею Ізраїлю". Президент США доручив Держдепартаменту почати процес перекладу посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима. Це рішення викликало різкий осуд світової громадськості і спровокувало хвилю заворушень в Єрусалимі і на палестинських автономних територіях.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70365/

Следующая новость
Предыдущая новость

Серебряные крестики от храма святого Николая Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Объявлен кастинг участников мюзикла «Лютер», который состоится в Украине Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Православный сайт со всей необходимой информацией

Публикации