У Лізі арабських держав вирішили визнати Єрусалим столицею Палестини

08.03.2018 15:34 3

У Лізі арабських держав вирішили визнати Єрусалим столицею Палестини

Міністри закордонних справ країн Ліги арабських держав (ЛАГ) на зустрічі в Каїрі підтримали план президента Палестинської національної автономії Махмуда Аббаса з врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту і домовилися визнати Єрусалим столицею Палестини. Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Ліга арабських держав уже вирішила протистояти негативним наслідкам американського небезпечного і незаконного рішення про перенесення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима і визнання окупованого міста столицею Ізраїлю", - каже глава ЛАД, колишній міністр закордонних справ Єгипту Ахмед Абуль Гейт.

Аббас виклав свій план на засіданні Ради Безпеки ООН в лютому, запропонувавши, зокрема, взаємне визнання держави Палестина в межах 1967 року і створення міжнародного механізму, який сприяв би вирішенню ситуації.

Президент США Дональд Трамп в грудні 2017 року заявив, що "прийшов до висновку, що настав час визнати Єрусалим столицею Ізраїлю". Президент США доручив Держдепартаменту почати процес перекладу посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима. Це рішення викликало різкий осуд світової громадськості і спровокувало хвилю заворушень в Єрусалимі і на палестинських автономних територіях.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70365/

Следующая новость
Предыдущая новость

Эффективное лечение алкогольной и наркотической зависимости Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Оборудование для аквариумов и товары для животных Профессиональный татуаж в Краснодаре Сучасні елеватори

Публикации