У львівському Шпиталі імені митрополита Андрея Шептицького відкрили відділення гемодіалізу

06.08.2018 20:17 0

У львівському Шпиталі імені митрополита Андрея Шептицького відкрили відділення гемодіалізу

"У Львові за середньоукраїнськими показниками ми маємо не найгіршу ситуацію. Адже у місті замісною нирковою терапією користуються майже 400 пацієнтів. За останні роки були докладені зусилля і навіть дещо зроблено в цій царині. Наприклад, на Львівщині в районних містах (Новояворівськ, Червоноград, Дрогобич, Турка, а також на порядку денному стоїть питання про відкриття центру і в Золочеві) відкрили центри ниркової терапії. Однак відкриття таких центрів у районах не вирішило проблеми, яка полягає в тому, що ще майже 400 пацієнтів перебувають у черзі та мають примарну перспективу дочекатися омріяного лікування", - розказують о. д-р Андрій Логін, адміністратор Шпиталю імені митрополита Андрея Шептицького, та Наталія Ван Доеверен, головний лікар цього медзакладу.
Тепер у Львові відбулося відкриття другого відділення гемодіалізу, яке створене в умовах Шпиталю імені митрополита Андрея Шептицького.
"Ми отримали надзвичайно якісне і сертифіковане, а також апробоване у світі обладнання. Апаратуру медзакладові та витратні матеріали для процедур закупила американська компанія “Бакстер ХелсКер”, яка є одним із лідерів виготовлення медичної продукції. Закупівля обладнання й витратних матеріалів, а також монтажні роботи коштували орієнтовно два мільйони гривень", - зазначають представники Шпиталю.
Відділення розраховане в середньому на вісім діалізних місць. Протягом 24 годин на одному апараті може бути продіалізовано три пацієнти (за умови трьох змін).
Про фінансовий “механізм” послуги, спонсорів і жертводавців о. д-р Андрій Логін та Наталія Ван Доеверен кажуть: "Ми, як благодійний фонд, завжди шукаємо спонсорів і жертводавців, оскільки це наша діяльність, яку ми щодня виконуємо. Тому це також стосується відділення гемодіалізу. Наш намір і пошуки повинні увінчатися успіхом. Це означає, що жертводавці будуть готові робити внески для тих, хто потребуватиме гемодіалізу, але це є лише одна з частин коштів. Інша частина коштів надходитиме завдяки соціальному підприємництву. Ми маємо право отримувати дохід за умови, якщо скеровуємо цей дохід саме на статут (статутні цілі: медична діяльність, соціальне служіння, науково-практична діяльність, розвиток програм громадського здоров’я, розвиток медичного волонтерства), тобто на благодійну діяльність. За таким принципом Шпиталь здійснює свою діяльність в інших відділеннях. Це означає, що ми обслуговуємо не тільки соціально незахищені верстви населення, а також платоспроможних пацієнтів, які з радістю обирають саме цей заклад".
Шпиталь імені митрополита Андрея Шептицького, що діє у Львові, заснований у 1903 році “для надання безкоштовної лікарської допомоги вбогим хворим мешканцям Львова та усієї Галичини — без різниці віровизнання й національності”. За радянських часів тут була міська лікарня Львова. Під опіку Греко-Католицької Церкви Шпиталь перейшов після проголошення незалежності України. Зараз сюди можуть звертатися усі, хто має потребу в допомозі медиків.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Высококачественный гемблинг и хорошая прибыль Оптимизация работы переводчика Казино для тех, кто привык побеждать Быстрые, надежные и удобные справки для ГАИ Подписчики в Телеграмм по выгодной цене

Публикации