У Львові реставрують найменшу у світі Біблію

02.02.2018 18:34 3

У Львові реставрують найменшу у світі Біблію

Директор університетської бібліотеки одягає спеціальні бавовняні рукавички і дістає з шафи крихітну книжечку. Це віршована Біблія надрукована в Гаазі 1752 року. Її автор Дюбуа вмістив у міні-форматі короткий зміст Старого і Нового Заповіту .
«Це був період великих експериментів не тільки в науці, культурі, мистецтві, естетиці, втім, і в естетиці книги. Книга є оправлена відповідно до усіх правил, засад того часу, ми бачимо тут дещо пошкоджений корінець. Ми бачимо шкіряну оправу з слідами тиснення мініатюрного», - розповідає директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка Василь Кметь.
Книга потрапила до університетської книгозбірні у 30 роках ХХ століття з колекції відомого бібліографа Козіброцького. Таких мініатюрних Біблій у світі близько десятка, в Україні - це єдиний екземпляр.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Памятники любой сложности и цены Где купить бутсы в Киеве? Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Вийшла електронна версія україномовної Біблії Філарета

Публикации