У Львові проведуть акцію на підтримку передачі приміщень Музею митрополита Андрея Шептицького

10.07.2019 0:20 0

У середу, 10 липня 2019 року, у Львові відбудеться акція та прес-конференція на підтримку передачі приміщень Музею митрополита Андрея Шептицького.

Місце проведення: храм Блаженного Климентія Шептицького (вул. Кривоноса, 1). Початок об 11.00.

До участі в заході запрошуються громадські активісти, журналісти, духовенство УГКЦ, а також організації, які постали завдяки митрополиту Андрею та були ним фінансовані: "Пласт", "Українська молодь — Христові", Студентське товариство "Обнова", "Карпатсько-лещетарський клуб".

Засновники Музею митрополита Андрея — Курія Львівської архиєпархії УГКЦ та о. д-р Севастьян Дмитрух, голова сакральної комісії Львівської архиєпархії та директор Музею.

Єромонах Севастьян неодноразово коментував ситуацію про різноманітні виклики та труднощі щодо створення Музею митрополита Андрея Шептицького.

У рамках події усіх охочі зможуть долучитися до організації протестних акцій під Львівською міською радою та Львівською обласною державною адміністрацією.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/76437/

Следующая новость
Предыдущая новость

Поиск автомобильных деталей по ВИН коду в Украине Шаринг на территории Украины, России и Европы Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания

Публикации