У Львові презентують виставку «Православ’я ART»

31.08.2018 16:04 0

У Львові презентують виставку «Православ’я ART»

«Після закінчення Національної академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного я поїхала до Греції, де і почались мої творчі пошуки, – розповідає Наталія Теодорату. – Змалку мені подобалось малювати, успадкувавши дар бачити світ і відтворювати його на полотні від свого батька. Щоб удосконалити свої навички малярства, у Греції відвідувала школу малювання й іконопису при префектурі Кіфісіа в Афінах».
Наталія представляла свої роботи на виставках у префектурах Афін, брала участь у мистецьких конкурсах, були перемоги і відзнаки. Після кількох виставок художницю 2005 року запросили до співпраці з відомим іконописцем, який проживає в Америці, Нікосом Андріотісом. До сьогодні Наталії Теодорату співпрацює з кількома галереями в Афінах.
Богдан Носач різьбою на дереві займався ще в дитинстві. Але доля склалася так, що у 25 років працював на Чорнобильській АЕС. Через шість років, 1983 року, повернувся у Львів. Тут працював спеціалістом художнього цеху фірми «Райдуга». Після виходу на пенсію улюблена справа дитинства захопила його повністю. Починає вирізьблювати рамки для картин, різні моделі кораблів, відтворювати копії дерев’яних церков Львівщини, Польщі. Його вироби зберігаються у приватних колекціонерів в Україні, й поза її межами.
Урочисте відкриття виставки відбудеться у п’ятницю, 31 серпня, о 16 годині, у виставковій залі Львівського музею історії релігії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественное медицинское и косметологическое оборудование Оптимальный вариант доставки из Китая- железнодорожные перевозки Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Качественная и недорогая мебель для вашего дома

Публикации