У Львові презентували відео-поштівки про давні дерев’яні храми

18.11.2019 22:10 0

У Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького презентували відео-поштівки, які розповідають про сакральні об’єкти, що зберігаються на території скансену. Поштівки стали завершальним етапом спільного проєкту Музею та АІА "Гал-інфо".

Проєкт про дерев'яні церкви був приурочений до 150-річчя від дня народження Блаженного Климентія Шептицького. Презентація відбулася під час відкриття виставки "Давня Книга", яку також присвятили ювілею о. Климентія.

Заступниця директора Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького Леся Гарасим наголосила на цінності співпраці для спільного результату – збереження та популяризації сакральної спадщини України.

"Починаючи з травня ми разом із журналістами "Гал-інфо" майже півроку працювали над проєктом до 150-річчя Климентія Шептицького. Матеріали проєкту вже опубліковані на сайті видання. Загалом ми видали сім видів листівок, які презентують сакральні об’єкти, що знаходяться у музеї. Йдеться про церкви, каплицю та придорожній гуцульський хрест", - сказала Леся Гарасим.

На листівці можна побачити колаж із фото, а на звороті - QR-код, який містить інформацію про відеоматеріал з розповіддю про сакральні об’єкти.

"Оскільки 2019 рік був оголошений роком Климентія Шептицького, то цей проєкт присвятили його світлій пам’яті", - сказала заступниця директора.

Тексти готувала наукова співпробітниця Музею Уляна Франків. Відео та монтаж здійснювала Олена Ляхович. Ідейні натхненниці проєкту – Леся Гарасим та Анна Джунківська.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/77846/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор кровельных материалов на www.кровельные-материалы.in.ua Виват-Украина - качественная наградная продукция для любого мероприятия Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Заказать качественный ирригатор для зубов

Публикации