У Львові польські римо-католицькі священики поділилися досвідом праці з молоддю

04.07.2018 21:42 6

У Львові польські римо-католицькі священики поділилися досвідом праці з молоддю

Організатор заходу – Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, яка ініціювала цей захід для осіб задіяних в душпастирську працю з молоддю в УГКЦ (священиків і молоді).
Загалом отці поділилися своїм досвідом роботи з молоддю, форматом і специфікою їхньої роботи (в структурному контексті), з якими викликами та завданнями вони зіштовхуються. Крім того, вони розповіли присутнім про реакцію та побажання молоді щодо служіння священнослужителів з молодими людьми.
«Перш за все, молодь бажає, щоб душпастирі мали для них час. По-друге, вони хочуть, щоб священики працювали не для (!) молоді, а саме з (!) молоддю. Адже вона прагне індивідуальних підходів до праці саме з особою, а не зі всією групою (наприклад, це може бути сповідь, розмова, духовний провід і т.д.). Молодь хоче бачити своїх душпастирів як вторитетів, за якими можна піти слідом. Молоді особи не говорили про те, а що ж вони хочуть, щоб священик був більш приятельським до них, чи був на короткій межі… Молодь очікує від людей Церкви, щоб вони були гінцями віри!» – зазначив керівник молодіжної комісії в Польщі о. Еміль Парафінюк.
За їхніми словами, в Польщі перебуває чимала кількість молодих осіб і з України, які також потребують духовної підтримки. На їхню думку, саме тому варто спільно шукати вирішення цих проблем.
«Дружня розмова про справи молодіжні. Мали нагоду поспілкуватись в колі осіб задіяних в душпастирство молоді в Польщі та Україні. В Польщі більше досвіду і краща база. В нас, за свідченям гостей, більше серця і запалу. Якби не було, ми дійшли висновку, що маємо чим ділитись. Окремо торкнулись теми українців, які тимчасово проживають в Польщі. Наші друзі готові нам сприяти у підтримці цих людей», – поділився своїми враженнями про зустріч (на своїй сторінці в Фейсбуці) голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.
Додамо, що отці радо запрошують до Польщі українських колег у душпастирській праці з молоддю для обміну досвідом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Пряжа по самой выгодной цене Особенности аренды кондо на Пхукете Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид Вдохновение Муранского стекла — виниловая плитка Tarkett Murano Большой выбор межкомнатных дверей

Публикации