У Львові оголосили безстрокову акцію протесту проти скандального будівництва на місці хасидської синагоги

18.10.2019 18:21 0

17 жовтня мешканці будинку вул. Сянська, 6 оголосили безстрокову акцію протесту проти будівництва офіс-центру на місці, де до Другої світової війни розташовувалася хасидська синагога «Хасидим Шуль».

Про це повідомив один із активістів Богдан Кордоба у Facebook.

«Наша коломийка гарна й нова. Чхав пан забудовник на закон і здоровий глузд. Тріщини на печатці, яку ставили мешканці разом із жеком. Оголосили безстрокову акцію. Охорони незаконної забудови знову більше 8 людей», – написав він.

Також Богдан Кордоба повідомив журналісту ІП «Діло», що мешканці від самого ранку не пускають працівників, які вже готові все там заливати бетоном.

«Охоронці «Аутпост» мали намір все одно завести працівників всередину. Тому мешканці викликали поліцію. Ми стоїмо. «Аутпост» нахамив мешканцям і пішов. Працівники теж чекають», – сказав Богдан.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/77499/

Следующая новость
Предыдущая новость

Наружная реклама любого вида Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони Духовенство УПЦ взяло участь у святкуванні дня слідчих органів РФ у Сімферополі У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение»

Публикации