У Львові з'явиться 17-метрова церква адвентистів сьомого дня

06.08.2018 13:14 0

У Львові з'явиться 17-метрова церква адвентистів сьомого дня

Замовником будівництва є релігійна громада адвентистів сьомого дня. Ділянка, на якій планують будівництво, перебуває у комунальній власності. Її площа 0,20 га. Функціональне призначення ділянки – зона Г-2 (зона центру ділової та громадської діяльності).
Згідно з документацією, прихожани хочуть реконструювати теперішню будівлю храму з розширенням та надбудовою. Висота майбутньої релігійної споруди становитиме 17 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови – 24,7%.
Адвентисти сьомого дня – один із напрямків протестантизму, що виник у США. Найхарактерніші відмінні риси віровчення – переконання про необхідність додержання усіх Десяти заповідей (в тому числі буквального додержання заповіді про суботу) й віра у близьке Друге пришестя Ісуса Христа.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні Недвижимость в Испании на выгодных условиях Как же обнаружить неисправность топливного бака Утепление фасадов по доступным ценам и качественно

Публикации